Euroleague Predictions

2026/27 Prognoziraj konačan plasman, tipuj pobednike i takmiči se sa prijateljima

EN
Kolo 9 · Petak, 30.10.2026 · 20:30 CET

Virtus vs Besiktas – prognoza, kvote i analiza

Virtusdomaćin
vs
Uskoro

Analitičar kaže

Virtus ima bilans 4-3 (prosek 86.6:86.9), a Besiktas 3-3 (prosek 92.3:92.5) ove sezone. Po prosecima oba tima, očekivan zbir poena je oko 179.

Detaljna analiza utakmice

Prednost po učinkuUjednačeno
Očekivan zbir poena~179

Pregled

Virtus (7. mesto, bilans 4–3) dočekuje ekipu Besiktas (11. mesto, bilans 3–3) u meču Kolo 9 Evrolige, Petak, 30.10.2026 · 20:30 CET.

Napad protiv odbrane

Virtus postiže 86.6 a prima 86.9 poena po utakmici (napad #10, odbrana #9 u ligi). Besiktas postiže 92.3 a prima 92.5 (napad #4, odbrana #17). Ukrštanjem napada jednog i odbrane drugog tima dobija se procena toka utakmice po sezonskim prosecima (očekivani zbir je oko 179 poena, a prednost ne postoji – timovi su izjednačeni). To je statistička procena smera, ne predviđanje rezultata.

Forma

Virtus je u poslednjih 5 utakmica 4–1. Besiktas je u poslednjih 5 utakmica 3–2.

Domaći teren i gostovanja

Virtus kod kuće ima bilans 2–0. Besiktas na gostovanjima ima 2–1.

Međusobni mečevi

Ovo je prvi susret ova dva tima ove sezone u našoj evidenciji.

Kvote i šanse

Kvote za ovu utakmicu još nisu objavljene.

Na šta obratiti pažnju

Analiza je automatska i zasnovana na rezultatima i kvotama iz naše baze – služi za zabavu u igri, a ne kao savet.

Poređenje timova

VirtusBesiktas
#7Mesto na tabeli#11
4–3Bilans3–3
86.6Postignuto po utakmici92.3
86.9Primljeno po utakmici92.5
-0.3Razlika po utakmici-0.2
#10 / #9Napad / odbrana (rang)#4 / #17
2–0 kod kućeKod kuće / gostovanja2–1 u gostima
4–1Poslednjih 53–2
2–1Tesne utakmice (≤ 5)0–1

Statistika regularne sezone do ove utakmice.

Sastav i forma igrača

Virtus

IgračMINPTSREBASTPIR
Aliou Diarra #31 Center19.911.87.20.318.8
Marcus Carr #2 Guard22.714.71.55.815.2
Wendell Moore #8 Guard24.513.25.3114
Derrick Alston Jr. #21 Forward21.912.821.59.3
Kessler Edwards #9 Forward22.445.50.77.7
Mouhamet Diouf #35 Center13.46.23.20.57.3

Najefikasniji (PIR): Aliou Diarra · najbolji strelac: Marcus Carr (14.7 poena).

Besiktas

IgračMINPTSREBASTPIR
Ante Zizic19.79.86.51.216.7
Scottie Wilbekin23.9171.53.314.2
Devon Dotson21.69.81.84.313.2
Anthony Brown24.99.82.51.89.3
Jaylen Nowell21.812.232.39
Conor Morgan22.28.73.31.78.5

Najefikasniji (PIR): Ante Zizic · najbolji strelac: Scottie Wilbekin (17 poena).

Prosek sezone po utakmici (Euroleague statistika; PIR = indeks učinka).

Šanse i prognoze

Kvote još nisu objavljene.

Prognoze naše zajednice

Prognoze zajednice se otkrivaju kad utakmica počne – do tada se ne vide da niko ne bi bio pod uticajem.

Bodovi u igri: Virtus +2 · Besiktas +2

Forma timova

Virtus
WWWWL

Bilans 4–3 · prosek 86.6:86.9

  • ❌ @ Hapoel 81:90 →
  • ✅ Kosner Baskonia 86:78 →
  • ✅ @ Paris Basketball 96:94 →
  • ✅ @ FC Bayern 94:87 →
  • ✅ Olympiacos 96:94 →
Besiktas
WLWLW

Bilans 3–3 · prosek 92.3:92.5

  • ✅ FC Bayern 95:87 →
  • ❌ @ Hapoel 82:100 →
  • ✅ @ Kosner Baskonia 92:84 →
  • ❌ FC Barcelona 82:95 →
  • ✅ @ Maccabi 109:93 →

Međusobni mečevi ove sezone

Ovo je prvi susret ova dva tima u našoj evidenciji ove sezone.

Tipuj pobednika ove utakmice i osvoji bodove.

Igraj Tipovanje pobednika